Seznam hráčů
Detail hráče
Hannes Steinbach | #22 | Forward

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Forward (F) |
| Datum narození: | 01. 05. 2006 (věk: 20) |
| Výška: | 6-10, 2.11m |
| Klub: | |
| Univerzitní tým: | Washington |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 3 |
| Bodů celkem: | 0 |
| Asistencí celkem: | 0 |
| Doskoků celkem: | 1 |
| Průměr bodů na zápas: | 0.00 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.00 |
| Průměr doskoků na zápas: | 0.33 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 01:30 | - | 91 | : | 124 | Review | 08:50 | 1-2 | 0-0 | 0-0 | -4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | |||
| 31. 10. 2026 00:00 | - | 95 | : | 79 | Review | 01:47 | 0-1 | 0-0 | 0-0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 24. 10. 2026 01:00 | - | 81 | : | 128 | Review | 12:00 | 3-5 | 0-0 | 0-1 | -12 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 3 | 0 | 23 | 4-8 | 0-0 | 1-0 | 5 | 7 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 | |
| Kariéra | -- | 3 | 0 | 23 | 4-8 | 0-0 | 1-0 | 5 | 7 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 3 | 0 | 7.7 | 1.3 | 0.0 | 0.3 | 50.0 | - | - | 1.7 | 2.3 | 0.3 | 0.0 | 2.7 | 0.0 | 0.0 | 0.7 | 0.00 | |
| Kariéra | -- | 3 | 0 | 7.7 | 1.3 | 0.0 | 0.3 | 50.0 | - | - | 1.7 | 2.3 | 0.3 | 0.0 | 2.7 | 0.0 | 0.0 | 0.7 | 0.00 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 3 | 0 | 23 | 4-8 | 0-0 | 1-0 | 5 | 7 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 | |
| Kariéra | -- | 3 | 0 | 23 | 4-8 | 0-0 | 1-0 | 5 | 7 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 3 | 0 | 7.7 | 1.3 | 0.0 | 0.3 | 50.0 | - | - | 1.7 | 2.3 | 0.3 | 0.0 | 2.7 | 0.0 | 0.0 | 0.7 | 0.00 | |
| Kariéra | -- | 3 | 0 | 7.7 | 1.3 | 0.0 | 0.3 | 50.0 | - | - | 1.7 | 2.3 | 0.3 | 0.0 | 2.7 | 0.0 | 0.0 | 0.7 | 0.00 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| žádné záznamy | ||||||||||||||||
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| žádné záznamy | |||||||||||||||||||
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

