Seznam hráčů
Detail hráče
Allen Graves | #22 | Forward | Články hráče na Nbasket.cz (1)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Forward (F) |
| Datum narození: | 28. 07. 2006 (věk: 20) |
| Výška: | 6-8, 2.06m |
| Váha: | 225 lbs., 102.1 kg |
| Klub: | |
| Univerzitní tým: | Santa Clara |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 7 |
| Bodů celkem: | 31 |
| Asistencí celkem: | 6 |
| Doskoků celkem: | 18 |
| Průměr bodů na zápas: | 4.43 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.86 |
| Průměr doskoků na zápas: | 2.57 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 04:00 | - | 118 | : | 125 | Review | 07:26 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 02. 11. 2026 03:00 | - | 131 | : | 125 | Review | 09:37 | 1-5 | 0-3 | 1-2 | -4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
| 31. 10. 2026 00:30 | - | 114 | : | 121 | Review | 08:48 | 2-2 | 1-1 | 2-2 | 1 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||
| 29. 10. 2026 00:30 | - | 129 | : | 99 | Review | 18:10 | 0-3 | 0-1 | 3-4 | 11 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | |||
| 26. 10. 2026 00:00 | - | 117 | : | 94 | Review | 19:50 | 5-7 | 1-3 | 0-1 | -3 | 4 | 2 | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 11 | |||
| 24. 10. 2026 01:00 | - | 102 | : | 112 | Review | 06:23 | 1-1 | 0-0 | 0-0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | |||
| 22. 10. 2026 01:30 | - | 135 | : | 92 | Review | 19:28 | 2-5 | 0-2 | 1-2 | 8 | 4 | 1 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 5 | |||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 0 | 90 | 11-23 | 2-10 | 7-11 | 13 | 5 | 18 | 6 | 11 | 4 | 1 | 5 | 31 | |
| Kariéra | -- | 7 | 0 | 90 | 11-23 | 2-10 | 7-11 | 13 | 5 | 18 | 6 | 11 | 4 | 1 | 5 | 31 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 0 | 12.9 | 1.6 | 0.3 | 1.0 | 47.8 | 20.0 | 63.6 | 1.9 | 0.7 | 2.6 | 0.9 | 1.6 | 0.6 | 0.1 | 0.7 | 4.43 | |
| Kariéra | -- | 7 | 0 | 12.9 | 1.6 | 0.3 | 1.0 | 47.8 | 20.0 | 63.6 | 1.9 | 0.7 | 2.6 | 0.9 | 1.6 | 0.6 | 0.1 | 0.7 | 4.43 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 0 | 90 | 11-23 | 2-10 | 7-11 | 13 | 5 | 18 | 6 | 11 | 4 | 1 | 5 | 31 | |
| Kariéra | -- | 7 | 0 | 90 | 11-23 | 2-10 | 7-11 | 13 | 5 | 18 | 6 | 11 | 4 | 1 | 5 | 31 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 0 | 12.9 | 1.6 | 0.3 | 1.0 | 47.8 | 20.0 | 63.6 | 1.9 | 0.7 | 2.6 | 0.9 | 1.6 | 0.6 | 0.1 | 0.7 | 4.43 | |
| Kariéra | -- | 7 | 0 | 12.9 | 1.6 | 0.3 | 1.0 | 47.8 | 20.0 | 63.6 | 1.9 | 0.7 | 2.6 | 0.9 | 1.6 | 0.6 | 0.1 | 0.7 | 4.43 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| žádné záznamy | ||||||||||||||||
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| žádné záznamy | |||||||||||||||||||
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

