Seznam hráčů
Detail hráče
Nate Ament | #15 | Forward

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Forward (F) |
| Datum narození: | 10. 12. 2006 (věk: 19) |
| Výška: | 6-10, 2.08m |
| Váha: | 207 lbs., 93.9 kg |
| Klub: | |
| Univerzitní tým: | Tennessee |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 4 |
| Bodů celkem: | 30 |
| Asistencí celkem: | 2 |
| Doskoků celkem: | 11 |
| Průměr bodů na zápas: | 7.50 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.50 |
| Průměr doskoků na zápas: | 2.75 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 01. 11. 2026 01:00 | - | 111 | : | 136 | Review | 19:00 | 6-8 | 2-3 | 0-0 | -11 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | |||
| 29. 10. 2026 01:00 | - | 100 | : | 132 | Review | 19:46 | 2-8 | 1-4 | 3-4 | -11 | 1 | 3 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | |||
| 27. 10. 2026 01:00 | - | 110 | : | 102 | Review | 13:47 | 3-8 | 1-2 | 0-0 | 12 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||
| 25. 10. 2026 01:30 | - | 127 | : | 116 | Review | 10:49 | 0-1 | 0-0 | 1-4 | -6 | 1 | 2 | 3 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | |||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 4 | 0 | 63 | 11-25 | 4-9 | 4-8 | 4 | 7 | 11 | 2 | 10 | 2 | 4 | 1 | 30 | |
| Kariéra | -- | 4 | 0 | 63 | 11-25 | 4-9 | 4-8 | 4 | 7 | 11 | 2 | 10 | 2 | 4 | 1 | 30 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 4 | 0 | 15.8 | 2.8 | 1.0 | 1.0 | 44.0 | 44.4 | 50.0 | 1.0 | 1.8 | 2.8 | 0.5 | 2.5 | 0.5 | 1.0 | 0.2 | 7.50 | |
| Kariéra | -- | 4 | 0 | 15.8 | 2.8 | 1.0 | 1.0 | 44.0 | 44.4 | 50.0 | 1.0 | 1.8 | 2.8 | 0.5 | 2.5 | 0.5 | 1.0 | 0.2 | 7.50 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 4 | 0 | 63 | 11-25 | 4-9 | 4-8 | 4 | 7 | 11 | 2 | 10 | 2 | 4 | 1 | 30 | |
| Kariéra | -- | 4 | 0 | 63 | 11-25 | 4-9 | 4-8 | 4 | 7 | 11 | 2 | 10 | 2 | 4 | 1 | 30 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 4 | 0 | 15.8 | 2.8 | 1.0 | 1.0 | 44.0 | 44.4 | 50.0 | 1.0 | 1.8 | 2.8 | 0.5 | 2.5 | 0.5 | 1.0 | 0.2 | 7.50 | |
| Kariéra | -- | 4 | 0 | 15.8 | 2.8 | 1.0 | 1.0 | 44.0 | 44.4 | 50.0 | 1.0 | 1.8 | 2.8 | 0.5 | 2.5 | 0.5 | 1.0 | 0.2 | 7.50 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| žádné záznamy | ||||||||||||||||
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| žádné záznamy | |||||||||||||||||||
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

