Seznam hráčů
Detail hráče
Dylan Harper | #2 | Guard | Články hráče na Nbasket.cz (13)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Guard (PG) |
| Datum narození: | 02. 03. 2006 (věk: 20) |
| Místo narození: | Franklin Lakes, New Jersey |
| Výška: | 6-5, 1.96m |
| Váha: | 215 lbs., 97.5 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2025, 1. kolo, 2. místo |
| Univerzitní tým: | Rutgers |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 76 |
| Bodů celkem: | 941 |
| Asistencí celkem: | 303 |
| Doskoků celkem: | 274 |
| Průměr bodů na zápas: | 12.38 |
| Průměr asistencí na zápas: | 3.99 |
| Průměr doskoků na zápas: | 3.61 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 02:30 | - | 119 | : | 97 | Review | G | 27:09 | 6-10 | 1-2 | 4-5 | 16 | 0 | 7 | 7 | 8 | 0 | 2 | 2 | 0 | 17 | ||
| 01. 11. 2026 01:00 | - | 121 | : | 111 | Review | G | 38:45 | 9-17 | 2-5 | 5-6 | 10 | 1 | 6 | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 25 | ||
| 29. 10. 2026 02:00 | - | 111 | : | 117p | Review | G | 36:55 | 4-17 | 2-4 | 3-3 | 1 | 0 | 5 | 5 | 8 | 1 | 1 | 3 | 0 | 13 | ||
| 28. 10. 2026 01:00 | - | 130 | : | 103 | Review | G | 30:14 | 6-7 | 0-0 | 1-1 | 23 | 2 | 4 | 6 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13 | ||
| 25. 10. 2026 02:00 | - | 106 | : | 122 | Review | G | 28:23 | 9-18 | 3-8 | 1-1 | 18 | 2 | 3 | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 22 | ||
| 24. 10. 2026 03:30 | - | 110 | : | 114 | Review | G | 35:52 | 8-15 | 1-4 | 3-4 | 4 | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 20 | ||
| 21. 10. 2026 03:30 | - | 104 | : | 116 | Review | G | 31:42 | 7-17 | 0-2 | 4-4 | -6 | 2 | 5 | 7 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 | 18 | ||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 14. 06. 2026 02:30 | - | 90 | : | 94 | Review | 31:07 | 10-19 | 2-4 | 3-6 | -12 | 2 | 3 | 5 | 4 | 5 | 0 | 0 | 1 | 25 | |||
| 11. 06. 2026 02:30 | - | 107 | : | 106 | Review | 32:16 | 8-12 | 3-6 | 2-2 | 12 | 0 | 4 | 4 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 21 | |||
| 09. 06. 2026 02:30 | - | 111 | : | 115 | Review | 32:00 | 5-18 | 1-8 | 2-2 | -8 | 1 | 8 | 9 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13 | |||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 7 | 229 | 49-101 | 9-25 | 21-24 | 7 | 33 | 40 | 37 | 16 | 8 | 12 | 0 | 128 | |
| Kariéra | -- | 76 | 11 | 1787 | 380-757 | 70-203 | 111-143 | 61 | 213 | 274 | 303 | 155 | 62 | 111 | 24 | 941 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 7 | 32.7 | 7.0 | 1.3 | 3.0 | 48.5 | 36.0 | 87.5 | 1.0 | 4.7 | 5.7 | 5.3 | 2.3 | 1.1 | 1.7 | 0.0 | 18.29 | |
| Kariéra | -- | 76 | 11 | 23.5 | 5.0 | 0.9 | 1.5 | 50.2 | 34.5 | 77.6 | 0.8 | 2.8 | 3.6 | 4.0 | 2.0 | 0.8 | 1.5 | 0.3 | 12.38 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 25-26 | 69 | 4 | 1558 | 331-656 | 61-178 | 90-119 | 54 | 180 | 234 | 266 | 139 | 54 | 99 | 24 | 813 | |
| 26-27 | 7 | 7 | 229 | 49-101 | 9-25 | 21-24 | 7 | 33 | 40 | 37 | 16 | 8 | 12 | 0 | 128 | |
| Kariéra | -- | 76 | 11 | 1787 | 380-757 | 70-203 | 111-143 | 61 | 213 | 274 | 303 | 155 | 62 | 111 | 24 | 941 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 25-26 | 69 | 4 | 22.6 | 4.8 | 0.9 | 1.3 | 50.5 | 34.3 | 75.6 | 0.8 | 2.6 | 3.4 | 3.9 | 2.0 | 0.8 | 1.4 | 0.3 | 11.78 | |
| 26-27 | 7 | 7 | 32.7 | 7.0 | 1.3 | 3.0 | 48.5 | 36.0 | 87.5 | 1.0 | 4.7 | 5.7 | 5.3 | 2.3 | 1.1 | 1.7 | 0.0 | 18.29 | |
| Kariéra | -- | 76 | 11 | 23.5 | 5.0 | 0.9 | 1.5 | 50.2 | 34.5 | 77.6 | 0.8 | 2.8 | 3.6 | 4.0 | 2.0 | 0.8 | 1.5 | 0.3 | 12.38 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 25-26 | 23 | 2 | 615 | 120-233 | 23-69 | 62-75 | 29 | 99 | 128 | 62 | 53 | 22 | 35 | 5 | 325 | |
| Kariéra | -- | 23 | 2 | 615 | 120-233 | 23-69 | 62-75 | 29 | 99 | 128 | 62 | 53 | 22 | 35 | 5 | 325 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 25-26 | 23 | 2 | 26.7 | 5.2 | 1.0 | 2.7 | 51.5 | 33.3 | 82.7 | 1.3 | 4.3 | 5.6 | 2.7 | 2.3 | 1.0 | 1.5 | 0.2 | 14.13 | |
| Kariéra | -- | 23 | 2 | 26.7 | 5.2 | 1.0 | 2.7 | 51.5 | 33.3 | 82.7 | 1.3 | 4.3 | 5.6 | 2.7 | 2.3 | 1.0 | 1.5 | 0.2 | 14.13 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz




