Seznam hráčů
Detail hráče
Carlton Carrington | #7 | Guard | Články hráče na Nbasket.cz (2)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Guard (PG) |
| Datum narození: | 21. 07. 2005 (věk: 21) |
| Místo narození: | Baltimore, Maryland |
| Výška: | 6-4, 1.93m |
| Váha: | 190 lbs., 86.2 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2024, 1. kolo, 14. místo |
| Univerzitní tým: | Pittsburgh |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 171 |
| Bodů celkem: | 1728 |
| Asistencí celkem: | 762 |
| Doskoků celkem: | 630 |
| Průměr bodů na zápas: | 10.11 |
| Průměr asistencí na zápas: | 4.46 |
| Průměr doskoků na zápas: | 3.68 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 01:30 | - | 94 | : | 103 | Review | 18:39 | 1-1 | 1-1 | 0-0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | |||
| 31. 10. 2026 00:00 | - | 95 | : | 79 | Review | 19:40 | 3-4 | 3-3 | 0-0 | 2 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9 | |||
| 29. 10. 2026 00:00 | - | 121 | : | 111 | Review | 20:16 | 0-4 | 0-4 | 3-3 | -11 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 27. 10. 2026 00:00 | - | 110 | : | 103 | Review | 28:01 | 2-7 | 2-5 | 0-0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6 | |||
| 25. 10. 2026 02:00 | - | 120 | : | 124 | Review | 20:54 | 3-6 | 3-5 | 0-0 | 7 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | |||
| 24. 10. 2026 01:00 | - | 102 | : | 112 | Review | 11:01 | 1-4 | 1-4 | 0-0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 22. 10. 2026 01:00 | - | 128 | : | 116 | Review | 18:30 | 3-6 | 2-3 | 2-2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 10 | |||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 13. 04. 2026 00:00 | - | 130 | : | 117 | Review | G | 37:41 | 7-18 | 4-6 | 2-3 | -3 | 0 | 2 | 2 | 9 | 3 | 2 | 3 | 1 | 20 | ||
| 11. 04. 2026 01:00 | - | 117 | : | 140 | Review | G | 33:56 | 11-15 | 6-7 | 2-2 | -2 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 1 | 3 | 0 | 30 | ||
| 10. 04. 2026 01:00 | - | 108 | : | 119 | Review | G | 23:46 | 4-10 | 4-7 | 0-0 | -7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 | 0 | 12 | ||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 0 | 137 | 13-32 | 12-25 | 5-5 | 2 | 11 | 13 | 17 | 13 | 4 | 5 | 1 | 43 | |
| Kariéra | -- | 171 | 105 | 4866 | 627-1521 | 319-846 | 155-201 | 68 | 562 | 630 | 762 | 387 | 110 | 337 | 39 | 1728 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 0 | 19.6 | 1.9 | 1.7 | 0.7 | 40.6 | 48.0 | 100.0 | 0.3 | 1.6 | 1.9 | 2.4 | 1.9 | 0.6 | 0.7 | 0.1 | 6.14 | |
| Kariéra | -- | 171 | 105 | 28.5 | 3.7 | 1.9 | 0.9 | 41.2 | 37.7 | 77.1 | 0.4 | 3.3 | 3.7 | 4.5 | 2.3 | 0.6 | 2.0 | 0.2 | 10.11 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 24-25 | 82 | 57 | 2458 | 300-748 | 138-407 | 69-85 | 33 | 308 | 341 | 364 | 190 | 54 | 141 | 21 | 807 | |
| 25-26 | 82 | 48 | 2271 | 314-741 | 169-414 | 81-111 | 33 | 243 | 276 | 381 | 184 | 52 | 191 | 17 | 878 | |
| 26-27 | 7 | 0 | 137 | 13-32 | 12-25 | 5-5 | 2 | 11 | 13 | 17 | 13 | 4 | 5 | 1 | 43 | |
| Kariéra | -- | 171 | 105 | 4866 | 627-1521 | 319-846 | 155-201 | 68 | 562 | 630 | 762 | 387 | 110 | 337 | 39 | 1728 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 24-25 | 82 | 57 | 30.0 | 3.7 | 1.7 | 0.8 | 40.1 | 33.9 | 81.2 | 0.4 | 3.8 | 4.2 | 4.4 | 2.3 | 0.7 | 1.7 | 0.3 | 9.84 | |
| 25-26 | 82 | 48 | 27.7 | 3.8 | 2.1 | 1.0 | 42.4 | 40.8 | 73.0 | 0.4 | 3.0 | 3.4 | 4.6 | 2.2 | 0.6 | 2.3 | 0.2 | 10.71 | |
| 26-27 | 7 | 0 | 19.6 | 1.9 | 1.7 | 0.7 | 40.6 | 48.0 | 100.0 | 0.3 | 1.6 | 1.9 | 2.4 | 1.9 | 0.6 | 0.7 | 0.1 | 6.14 | |
| Kariéra | -- | 171 | 105 | 28.5 | 3.7 | 1.9 | 0.9 | 41.2 | 37.7 | 77.1 | 0.4 | 3.3 | 3.7 | 4.5 | 2.3 | 0.6 | 2.0 | 0.2 | 10.11 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| žádné záznamy | ||||||||||||||||
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| žádné záznamy | |||||||||||||||||||
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

