Seznam hráčů
Detail hráče
Donovan Clingan | #23 | Center | Články hráče na Nbasket.cz (7)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Center (C) |
| Datum narození: | 23. 02. 2004 (věk: 22) |
| Místo narození: | Bristol, Connecticut |
| Výška: | 7-2, 2.18m |
| Váha: | 280 lbs., 127.0 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2024, 1. kolo, 7. místo |
| Univerzitní tým: | UConn |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 150 |
| Bodů celkem: | 1430 |
| Asistencí celkem: | 249 |
| Doskoků celkem: | 1481 |
| Průměr bodů na zápas: | 9.53 |
| Průměr asistencí na zápas: | 1.66 |
| Průměr doskoků na zápas: | 9.87 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 03:00 | - | 110 | : | 118 | Review | C | 32:19 | 8-16 | 1-3 | 0-0 | 10 | 9 | 9 | 18 | 3 | 4 | 0 | 2 | 4 | 17 | ||
| 31. 10. 2026 20:00 | - | 90 | : | 112 | Review | C | 14:42 | 1-3 | 0-1 | 2-2 | 20 | 4 | 5 | 9 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | ||
| 30. 10. 2026 03:00 | - | 103 | : | 124 | Review | C | 29:14 | 5-9 | 1-3 | 0-1 | 4 | 4 | 4 | 8 | 1 | 2 | 1 | 2 | 5 | 11 | ||
| 28. 10. 2026 04:00 | - | 129 | : | 136 | Review | C | 26:10 | 3-4 | 2-2 | 1-4 | -4 | 1 | 9 | 10 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 9 | ||
| 24. 10. 2026 04:00 | - | 120 | : | 128 | Review | C | 20:31 | 3-5 | 0-0 | 2-2 | 8 | 4 | 6 | 10 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 8 | ||
| 22. 10. 2026 04:00 | - | 124 | : | 83 | Review | C | 20:44 | 4-9 | 2-4 | 1-2 | 25 | 2 | 5 | 7 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 11 | ||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 29. 04. 2026 03:30 | - | 114 | : | 95 | Review | C | 27:10 | 4-11 | 2-7 | 0-0 | -9 | 3 | 2 | 5 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 10 | ||
| 26. 04. 2026 21:30 | - | 93 | : | 114 | Review | C | 14:10 | 2-10 | 1-6 | 0-0 | -14 | 2 | 4 | 6 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | ||
| 25. 04. 2026 04:30 | - | 108 | : | 120 | Review | C | 19:59 | 2-6 | 1-3 | 2-4 | 0 | 3 | 8 | 11 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | ||
| 22. 04. 2026 02:00 | - | 103 | : | 106 | Review | C | 23:52 | 4-12 | 1-6 | 0-0 | -14 | 5 | 5 | 10 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 9 | ||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 6 | 6 | 144 | 24-46 | 6-13 | 6-11 | 24 | 38 | 62 | 10 | 18 | 1 | 6 | 13 | 60 | |
| Kariéra | -- | 150 | 120 | 3562 | 560-1064 | 104-308 | 206-318 | 588 | 893 | 1481 | 249 | 389 | 79 | 173 | 253 | 1430 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 6 | 6 | 24.0 | 4.0 | 1.0 | 1.0 | 52.2 | 46.2 | 54.5 | 4.0 | 6.3 | 10.3 | 1.7 | 3.0 | 0.2 | 1.0 | 2.2 | 10.00 | |
| Kariéra | -- | 150 | 120 | 23.7 | 3.7 | 0.7 | 1.4 | 52.6 | 33.8 | 64.8 | 3.9 | 6.0 | 9.9 | 1.7 | 2.6 | 0.5 | 1.2 | 1.7 | 9.53 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 24-25 | 67 | 37 | 1324 | 180-334 | 14-49 | 62-104 | 217 | 310 | 527 | 77 | 189 | 34 | 72 | 110 | 436 | |
| 25-26 | 77 | 77 | 2094 | 356-684 | 84-246 | 138-203 | 347 | 545 | 892 | 162 | 182 | 44 | 95 | 130 | 934 | |
| 26-27 | 6 | 6 | 144 | 24-46 | 6-13 | 6-11 | 24 | 38 | 62 | 10 | 18 | 1 | 6 | 13 | 60 | |
| Kariéra | -- | 150 | 120 | 3562 | 560-1064 | 104-308 | 206-318 | 588 | 893 | 1481 | 249 | 389 | 79 | 173 | 253 | 1430 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 24-25 | 67 | 37 | 19.8 | 2.7 | 0.2 | 0.9 | 53.9 | 28.6 | 59.6 | 3.2 | 4.6 | 7.9 | 1.1 | 2.8 | 0.5 | 1.1 | 1.6 | 6.51 | |
| 25-26 | 77 | 77 | 27.2 | 4.6 | 1.1 | 1.8 | 52.0 | 34.1 | 68.0 | 4.5 | 7.1 | 11.6 | 2.1 | 2.4 | 0.6 | 1.2 | 1.7 | 12.13 | |
| 26-27 | 6 | 6 | 24.0 | 4.0 | 1.0 | 1.0 | 52.2 | 46.2 | 54.5 | 4.0 | 6.3 | 10.3 | 1.7 | 3.0 | 0.2 | 1.0 | 2.2 | 10.00 | |
| Kariéra | -- | 150 | 120 | 23.7 | 3.7 | 0.7 | 1.4 | 52.6 | 33.8 | 64.8 | 3.9 | 6.0 | 9.9 | 1.7 | 2.6 | 0.5 | 1.2 | 1.7 | 9.53 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 25-26 | 5 | 5 | 107 | 14-46 | 5-25 | 2-4 | 14 | 25 | 39 | 11 | 14 | 1 | 3 | 3 | 35 | |
| Kariéra | -- | 5 | 5 | 107 | 14-46 | 5-25 | 2-4 | 14 | 25 | 39 | 11 | 14 | 1 | 3 | 3 | 35 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 25-26 | 5 | 5 | 21.4 | 2.8 | 1.0 | 0.4 | 30.4 | 20.0 | 50.0 | 2.8 | 5.0 | 7.8 | 2.2 | 2.8 | 0.2 | 0.6 | 0.6 | 7.00 | |
| Kariéra | -- | 5 | 5 | 21.4 | 2.8 | 1.0 | 0.4 | 30.4 | 20.0 | 50.0 | 2.8 | 5.0 | 7.8 | 2.2 | 2.8 | 0.2 | 0.6 | 0.6 | 7.00 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

