Seznam hráčů
Detail hráče
Adem Bona | #30 | Forward | Články hráče na Nbasket.cz (4)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Forward (PF) |
| Datum narození: | 28. 03. 2003 (věk: 23) |
| Místo narození: | Lagos, Nigérie |
| Výška: | 6-10, 2.08m |
| Váha: | 235 lbs., 106.6 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2024, 2. kolo, 41. místo |
| Univerzitní tým: | UCLA |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 137 |
| Bodů celkem: | 695 |
| Asistencí celkem: | 65 |
| Doskoků celkem: | 585 |
| Průměr bodů na zápas: | 5.07 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.47 |
| Průměr doskoků na zápas: | 4.27 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 01:30 | - | 126 | : | 107 | Review | 14:29 | 1-4 | 0-0 | 1-2 | -8 | 2 | 4 | 6 | 0 | 5 | 0 | 2 | 1 | 3 | |||
| 31. 10. 2026 00:30 | - | 98 | : | 93 | Review | 14:15 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | -6 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | |||
| 31. 10. 2026 23:00 | - | 104 | : | 109 | Review | C | 22:28 | 1-3 | 0-1 | 0-2 | 5 | 4 | 1 | 5 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | ||
| 29. 10. 2026 00:00 | - | 109 | : | 114 | Review | 04:14 | 0-1 | 0-0 | 1-2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | |||
| 26. 10. 2026 00:30 | - | 93 | : | 106 | Review | 25:05 | 3-5 | 0-0 | 0-0 | -8 | 5 | 8 | 13 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 6 | |||
| 25. 10. 2026 01:30 | - | 127 | : | 116 | Review | 09:41 | 0-2 | 0-1 | 0-0 | -4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
| 23. 10. 2026 01:00 | - | 114 | : | 106 | Review | 13:37 | 1-2 | 0-1 | 0-0 | -10 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | |||
| 21. 10. 2026 01:00 | - | 100 | : | 106 | Review | 09:36 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | -1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 10. 05. 2026 21:30 | - | 114 | : | 144 | Review | 09:58 | 2-2 | 0-0 | 3-4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | |||
| 09. 05. 2026 01:00 | - | 94 | : | 108 | Review | 01:38 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | -8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 8 | 1 | 113 | 6-17 | 0-3 | 2-6 | 14 | 19 | 33 | 6 | 25 | 3 | 8 | 9 | 14 | |
| Kariéra | -- | 137 | 30 | 2252 | 272-429 | 2-10 | 149-219 | 234 | 351 | 585 | 65 | 303 | 59 | 125 | 160 | 695 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 8 | 1 | 14.1 | 0.8 | 0.0 | 0.2 | 35.3 | 0.0 | 33.3 | 1.8 | 2.4 | 4.1 | 0.8 | 3.1 | 0.4 | 1.0 | 1.1 | 1.75 | |
| Kariéra | -- | 137 | 30 | 16.4 | 2.0 | 0.0 | 1.1 | 63.4 | 20.0 | 68.0 | 1.7 | 2.6 | 4.3 | 0.5 | 2.2 | 0.4 | 0.9 | 1.2 | 5.07 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 24-25 | 58 | 11 | 905 | 135-192 | 0-1 | 67-100 | 92 | 153 | 245 | 27 | 125 | 26 | 61 | 69 | 337 | |
| 25-26 | 71 | 18 | 1234 | 131-220 | 2-6 | 80-113 | 128 | 179 | 307 | 32 | 153 | 30 | 56 | 82 | 344 | |
| 26-27 | 8 | 1 | 113 | 6-17 | 0-3 | 2-6 | 14 | 19 | 33 | 6 | 25 | 3 | 8 | 9 | 14 | |
| Kariéra | -- | 137 | 30 | 2252 | 272-429 | 2-10 | 149-219 | 234 | 351 | 585 | 65 | 303 | 59 | 125 | 160 | 695 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 24-25 | 58 | 11 | 15.6 | 2.3 | 0.0 | 1.2 | 70.3 | 0.0 | 67.0 | 1.6 | 2.6 | 4.2 | 0.5 | 2.2 | 0.4 | 1.1 | 1.2 | 5.81 | |
| 25-26 | 71 | 18 | 17.4 | 1.8 | 0.0 | 1.1 | 59.5 | 33.3 | 70.8 | 1.8 | 2.5 | 4.3 | 0.5 | 2.2 | 0.4 | 0.8 | 1.2 | 4.85 | |
| 26-27 | 8 | 1 | 14.1 | 0.8 | 0.0 | 0.2 | 35.3 | 0.0 | 33.3 | 1.8 | 2.4 | 4.1 | 0.8 | 3.1 | 0.4 | 1.0 | 1.1 | 1.75 | |
| Kariéra | -- | 137 | 30 | 16.4 | 2.0 | 0.0 | 1.1 | 63.4 | 20.0 | 68.0 | 1.7 | 2.6 | 4.3 | 0.5 | 2.2 | 0.4 | 0.9 | 1.2 | 5.07 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 25-26 | 10 | 3 | 96 | 8-16 | 0-0 | 16-1 | 10 | 21 | 1 | 1 | 26 | 7 | 23 | 11 | 0 | |
| Kariéra | -- | 10 | 3 | 96 | 8-16 | 0-0 | 16-1 | 10 | 21 | 1 | 1 | 26 | 7 | 23 | 11 | 0 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 25-26 | 10 | 3 | 9.6 | 0.8 | 0.0 | 1.6 | 50.0 | - | 1600.0 | 1.0 | 2.1 | 0.1 | 0.1 | 2.6 | 0.7 | 2.3 | 1.1 | 0.00 | |
| Kariéra | -- | 10 | 3 | 9.6 | 0.8 | 0.0 | 1.6 | 50.0 | - | 1600.0 | 1.0 | 2.1 | 0.1 | 0.1 | 2.6 | 0.7 | 2.3 | 1.1 | 0.00 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

