Seznam hráčů
Detail hráče
Bilal Coulibaly | #0 | Forward | Články hráče na Nbasket.cz (4)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Forward (SF) |
| Datum narození: | 26. 07. 2004 (věk: 22) |
| Místo narození: | Saint-Cloud, Francie |
| Výška: | 6-8, 2.03m |
| Váha: | 195 lbs., 88.5 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2023, 1. kolo, 7. místo |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 185 |
| Bodů celkem: | 1973 |
| Asistencí celkem: | 459 |
| Doskoků celkem: | 818 |
| Průměr bodů na zápas: | 10.66 |
| Průměr asistencí na zápas: | 2.48 |
| Průměr doskoků na zápas: | 4.42 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 01:30 | - | 94 | : | 103 | Review | 33:11 | 3-5 | 0-2 | 1-2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | 7 | |||
| 31. 10. 2026 00:00 | - | 95 | : | 79 | Review | 22:01 | 0-2 | 0-1 | 1-2 | 4 | 0 | 5 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | |||
| 29. 10. 2026 00:00 | - | 121 | : | 111 | Review | 26:53 | 8-9 | 1-2 | 0-0 | -3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 17 | |||
| 27. 10. 2026 00:00 | - | 110 | : | 103 | Review | F | 28:34 | 1-5 | 0-3 | 1-2 | -10 | 1 | 4 | 5 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | ||
| 25. 10. 2026 02:00 | - | 120 | : | 124 | Review | F | 25:29 | 3-6 | 0-2 | 1-1 | -2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | ||
| 24. 10. 2026 01:00 | - | 102 | : | 112 | Review | G | 26:07 | 3-8 | 1-3 | 4-4 | -20 | 1 | 5 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 11 | ||
| 22. 10. 2026 01:00 | - | 128 | : | 116 | Review | F | 28:59 | 4-6 | 1-3 | 2-3 | 6 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 11 | ||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 11. 04. 2026 01:00 | - | 117 | : | 140 | Review | G | 22:12 | 9-16 | 2-3 | 5-5 | 3 | 3 | 2 | 5 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 | 25 | ||
| 08. 04. 2026 01:00 | - | 98 | : | 129 | Review | G | 23:47 | 7-10 | 2-3 | 3-6 | -22 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 19 | ||
| 04. 04. 2026 21:00 | - | 152 | : | 136 | Review | F | 25:05 | 5-13 | 0-2 | 2-4 | -20 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 3 | 12 | ||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 4 | 191 | 22-41 | 3-16 | 10-14 | 4 | 21 | 25 | 5 | 26 | 10 | 3 | 9 | 57 | |
| Kariéra | -- | 185 | 134 | 5322 | 703-1638 | 195-629 | 372-507 | 199 | 619 | 818 | 459 | 432 | 220 | 296 | 152 | 1973 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 4 | 27.3 | 3.1 | 0.4 | 1.4 | 53.7 | 18.8 | 71.4 | 0.6 | 3.0 | 3.6 | 0.7 | 3.7 | 1.4 | 0.4 | 1.3 | 8.14 | |
| Kariéra | -- | 185 | 134 | 28.8 | 3.8 | 1.1 | 2.0 | 42.9 | 31.0 | 73.4 | 1.1 | 3.3 | 4.4 | 2.5 | 2.3 | 1.2 | 1.6 | 0.8 | 10.66 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 23-24 | 63 | 15 | 1715 | 188-432 | 64-185 | 92-131 | 56 | 200 | 256 | 110 | 137 | 57 | 87 | 48 | 532 | |
| 24-25 | 59 | 59 | 1948 | 263-624 | 63-224 | 138-185 | 91 | 203 | 294 | 199 | 139 | 78 | 125 | 41 | 727 | |
| 25-26 | 56 | 56 | 1468 | 230-541 | 65-204 | 132-177 | 48 | 195 | 243 | 145 | 130 | 75 | 81 | 54 | 657 | |
| 26-27 | 7 | 4 | 191 | 22-41 | 3-16 | 10-14 | 4 | 21 | 25 | 5 | 26 | 10 | 3 | 9 | 57 | |
| Kariéra | -- | 185 | 134 | 5322 | 703-1638 | 195-629 | 372-507 | 199 | 619 | 818 | 459 | 432 | 220 | 296 | 152 | 1973 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 23-24 | 63 | 15 | 27.2 | 3.0 | 1.0 | 1.5 | 43.5 | 34.6 | 70.2 | 0.9 | 3.2 | 4.1 | 1.7 | 2.2 | 0.9 | 1.4 | 0.8 | 8.44 | |
| 24-25 | 59 | 59 | 33.0 | 4.5 | 1.1 | 2.3 | 42.1 | 28.1 | 74.6 | 1.5 | 3.4 | 5.0 | 3.4 | 2.4 | 1.3 | 2.1 | 0.7 | 12.32 | |
| 25-26 | 56 | 56 | 26.2 | 4.1 | 1.2 | 2.4 | 42.5 | 31.9 | 74.6 | 0.9 | 3.5 | 4.3 | 2.6 | 2.3 | 1.3 | 1.4 | 1.0 | 11.73 | |
| 26-27 | 7 | 4 | 27.3 | 3.1 | 0.4 | 1.4 | 53.7 | 18.8 | 71.4 | 0.6 | 3.0 | 3.6 | 0.7 | 3.7 | 1.4 | 0.4 | 1.3 | 8.14 | |
| Kariéra | -- | 185 | 134 | 28.8 | 3.8 | 1.1 | 2.0 | 42.9 | 31.0 | 73.4 | 1.1 | 3.3 | 4.4 | 2.5 | 2.3 | 1.2 | 1.6 | 0.8 | 10.66 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| žádné záznamy | ||||||||||||||||
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| žádné záznamy | |||||||||||||||||||
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

