Seznam hráčů
Detail hráče
Jordan Walsh | #27 | Guard - Forward | Články hráče na Nbasket.cz (2)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Guard - Forward (GF) |
| Datum narození: | 03. 03. 2004 (věk: 22) |
| Místo narození: | Dallas, Texas |
| Výška: | 6-6, 1.98m |
| Váha: | 205 lbs., 93.0 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2023, 2. kolo, 38. místo |
| Univerzitní tým: | Arkansas |
| Kariérní statistiky | |
| Tituly NBA: | |
| Odehraných zápasů: | 136 |
| Bodů celkem: | 492 |
| Asistencí celkem: | 84 |
| Doskoků celkem: | 387 |
| Průměr bodů na zápas: | 3.62 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.62 |
| Průměr doskoků na zápas: | 2.85 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 02:30 | - | 109 | : | 93 | Review | 12:14 | 2-4 | 1-2 | 0-0 | -8 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||
| 01. 11. 2026 21:30 | - | 97 | : | 108 | Review | 12:49 | 0-3 | 0-3 | 0-0 | -4 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |||
| 31. 10. 2026 00:30 | - | 125 | : | 111 | Review | G | 10:32 | 1-3 | 0-2 | 0-0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||
| 28. 10. 2026 00:30 | - | 125 | : | 124p | Review | G | 24:02 | 5-8 | 3-5 | 2-2 | -6 | 2 | 4 | 6 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 15 | ||
| 27. 10. 2026 00:30 | - | 134 | : | 99 | Review | G | 18:13 | 2-5 | 0-2 | 0-0 | 8 | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 4 | ||
| 24. 10. 2026 01:00 | - | 107 | : | 103 | Review | G | 20:17 | 2-5 | 1-2 | 0-0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5 | ||
| 20. 10. 2026 21:00 | - | 121 | : | 113 | Review | G | 13:28 | 0-2 | 0-1 | 0-0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 03. 05. 2026 01:30 | - | 100 | : | 109 | Review | 04:51 | 0-2 | 0-2 | 0-0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 01. 05. 2026 02:00 | - | 106 | : | 93 | Review | 19:18 | 1-3 | 0-1 | 1-2 | 10 | 2 | 3 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | |||
| 29. 04. 2026 01:00 | - | 97 | : | 113 | Review | 16:00 | 0-2 | 0-1 | 1-2 | -2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | |||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 5 | 112 | 12-30 | 5-17 | 2-2 | 8 | 18 | 26 | 6 | 15 | 5 | 5 | 1 | 31 | |
| Kariéra | -- | 136 | 32 | 1810 | 184-395 | 70-206 | 54-73 | 121 | 266 | 387 | 84 | 193 | 71 | 60 | 44 | 492 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 5 | 16.0 | 1.7 | 0.7 | 0.3 | 40.0 | 29.4 | 100.0 | 1.1 | 2.6 | 3.7 | 0.9 | 2.1 | 0.7 | 0.7 | 0.1 | 4.43 | |
| Kariéra | -- | 136 | 32 | 13.3 | 1.4 | 0.5 | 0.4 | 46.6 | 34.0 | 74.0 | 0.9 | 2.0 | 2.8 | 0.6 | 1.4 | 0.5 | 0.4 | 0.3 | 3.62 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 23-24 | 9 | 1 | 83 | 6-15 | 2-9 | 1-2 | 5 | 15 | 20 | 5 | 11 | 5 | 3 | 1 | 15 | |
| 24-25 | 52 | 1 | 403 | 30-83 | 15-55 | 7-12 | 23 | 46 | 69 | 19 | 30 | 12 | 17 | 11 | 82 | |
| 25-26 | 68 | 25 | 1212 | 136-267 | 48-125 | 44-57 | 85 | 187 | 272 | 54 | 137 | 49 | 35 | 31 | 364 | |
| 26-27 | 7 | 5 | 112 | 12-30 | 5-17 | 2-2 | 8 | 18 | 26 | 6 | 15 | 5 | 5 | 1 | 31 | |
| Kariéra | -- | 136 | 32 | 1810 | 184-395 | 70-206 | 54-73 | 121 | 266 | 387 | 84 | 193 | 71 | 60 | 44 | 492 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 23-24 | 9 | 1 | 9.2 | 0.7 | 0.2 | 0.1 | 40.0 | 22.2 | 50.0 | 0.6 | 1.7 | 2.2 | 0.6 | 1.2 | 0.6 | 0.3 | 0.1 | 1.67 | |
| 24-25 | 52 | 1 | 7.8 | 0.6 | 0.3 | 0.1 | 36.1 | 27.3 | 58.3 | 0.4 | 0.9 | 1.3 | 0.4 | 0.6 | 0.2 | 0.3 | 0.2 | 1.58 | |
| 25-26 | 68 | 25 | 17.8 | 2.0 | 0.7 | 0.6 | 50.9 | 38.4 | 77.2 | 1.2 | 2.8 | 4.0 | 0.8 | 2.0 | 0.7 | 0.5 | 0.5 | 5.35 | |
| 26-27 | 7 | 5 | 16.0 | 1.7 | 0.7 | 0.3 | 40.0 | 29.4 | 100.0 | 1.1 | 2.6 | 3.7 | 0.9 | 2.1 | 0.7 | 0.7 | 0.1 | 4.43 | |
| Kariéra | -- | 136 | 32 | 13.3 | 1.4 | 0.5 | 0.4 | 46.6 | 34.0 | 74.0 | 0.9 | 2.0 | 2.8 | 0.6 | 1.4 | 0.5 | 0.4 | 0.3 | 3.62 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 23-24 | 3 | 0 | 11 | 1-3 | 0-1 | 0-0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
| 24-25 | 5 | 0 | 15 | 0-1 | 0-1 | 0-0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25-26 | 7 | 0 | 89 | 4-19 | 2-12 | 2-6 | 6 | 12 | 18 | 7 | 5 | 4 | 0 | 2 | 12 | |
| Kariéra | -- | 15 | 0 | 115 | 5-23 | 2-14 | 2-6 | 6 | 15 | 21 | 8 | 5 | 4 | 0 | 2 | 14 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 23-24 | 3 | 0 | 3.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 33.3 | 0.0 | - | 0.0 | 0.7 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.67 | |
| 24-25 | 5 | 0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | |
| 25-26 | 7 | 0 | 12.7 | 0.6 | 0.3 | 0.3 | 21.1 | 16.7 | 33.3 | 0.9 | 1.7 | 2.6 | 1.0 | 0.7 | 0.6 | 0.0 | 0.3 | 1.71 | |
| Kariéra | -- | 15 | 0 | 7.7 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 21.7 | 14.3 | 33.3 | 0.4 | 1.0 | 1.4 | 0.5 | 0.3 | 0.3 | 0.0 | 0.1 | 0.93 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

