Seznam hráčů
Detail hráče
A.J. Green | #20 | Guard

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Guard (SG) |
| Datum narození: | 27. 09. 1999 (věk: 27) |
| Místo narození: | Cedar Falls, Iowa |
| Výška: | 6-4, 1.93m |
| Váha: | 190 lbs., 86.0 kg |
| Klub: | |
| Univerzitní tým: | Northern Iowa |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 249 |
| Bodů celkem: | 1809 |
| Asistencí celkem: | 323 |
| Doskoků celkem: | 511 |
| Průměr bodů na zápas: | 7.27 |
| Průměr asistencí na zápas: | 1.30 |
| Průměr doskoků na zápas: | 2.05 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 02:00 | - | 112 | : | 100 | Review | 23:32 | 4-8 | 4-8 | 1-1 | 12 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | |||
| 01. 11. 2026 01:00 | - | 111 | : | 136 | Review | 20:27 | 0-1 | 0-1 | 0-0 | -14 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |||
| 29. 10. 2026 01:00 | - | 100 | : | 132 | Review | 24:00 | 3-5 | 3-5 | 0-0 | -18 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9 | |||
| 27. 10. 2026 01:00 | - | 110 | : | 102 | Review | 20:18 | 1-6 | 1-6 | 0-0 | 5 | 1 | 3 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
| 25. 10. 2026 01:30 | - | 127 | : | 116 | Review | 19:07 | 4-7 | 3-6 | 0-0 | 5 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 11 | |||
| 23. 10. 2026 22:00 | - | 125 | : | 132 | Review | 16:59 | 4-7 | 3-6 | 0-0 | -17 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 11 | |||
| 22. 10. 2026 01:00 | - | 128 | : | 116 | Review | 15:24 | 2-3 | 2-2 | 0-0 | -10 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 13. 04. 2026 00:00 | - | 126 | : | 106 | Review | G | 36:18 | 7-16 | 5-14 | 0-0 | -23 | 1 | 4 | 5 | 1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 19 | ||
| 11. 04. 2026 02:00 | - | 125 | : | 108 | Review | G | 41:04 | 11-18 | 11-16 | 2-2 | 29 | 2 | 3 | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 35 | ||
| 09. 04. 2026 01:00 | - | 137 | : | 111 | Review | G | 30:09 | 4-9 | 4-8 | 1-1 | -18 | 1 | 3 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | ||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 0 | 140 | 18-37 | 16-34 | 1-1 | 3 | 12 | 15 | 11 | 13 | 1 | 5 | 0 | 53 | |
| Kariéra | -- | 249 | 76 | 5028 | 598-1400 | 516-1225 | 97-113 | 65 | 446 | 511 | 323 | 429 | 92 | 141 | 19 | 1809 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 0 | 20.0 | 2.6 | 2.3 | 0.1 | 48.6 | 47.1 | 100.0 | 0.4 | 1.7 | 2.1 | 1.6 | 1.9 | 0.1 | 0.7 | 0.0 | 7.57 | |
| Kariéra | -- | 249 | 76 | 20.2 | 2.4 | 2.1 | 0.4 | 42.7 | 42.1 | 85.8 | 0.3 | 1.8 | 2.1 | 1.3 | 1.7 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 7.27 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 22-23 | 35 | 1 | 345 | 53-125 | 44-105 | 4-4 | 6 | 39 | 45 | 22 | 31 | 6 | 9 | 0 | 154 | |
| 23-24 | 56 | 0 | 614 | 83-196 | 69-169 | 17-19 | 9 | 55 | 64 | 30 | 49 | 9 | 12 | 4 | 252 | |
| 24-25 | 73 | 7 | 1659 | 182-424 | 155-363 | 22-27 | 18 | 156 | 174 | 108 | 157 | 37 | 40 | 7 | 541 | |
| 25-26 | 78 | 68 | 2270 | 262-618 | 232-554 | 53-62 | 29 | 184 | 213 | 152 | 179 | 39 | 75 | 8 | 809 | |
| 26-27 | 7 | 0 | 140 | 18-37 | 16-34 | 1-1 | 3 | 12 | 15 | 11 | 13 | 1 | 5 | 0 | 53 | |
| Kariéra | -- | 249 | 76 | 5028 | 598-1400 | 516-1225 | 97-113 | 65 | 446 | 511 | 323 | 429 | 92 | 141 | 19 | 1809 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 22-23 | 35 | 1 | 9.9 | 1.5 | 1.3 | 0.1 | 42.4 | 41.9 | 100.0 | 0.2 | 1.1 | 1.3 | 0.6 | 0.9 | 0.2 | 0.3 | 0.0 | 4.40 | |
| 23-24 | 56 | 0 | 11.0 | 1.5 | 1.2 | 0.3 | 42.3 | 40.8 | 89.5 | 0.2 | 1.0 | 1.1 | 0.5 | 0.9 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 4.50 | |
| 24-25 | 73 | 7 | 22.7 | 2.5 | 2.1 | 0.3 | 42.9 | 42.7 | 81.5 | 0.2 | 2.1 | 2.4 | 1.5 | 2.2 | 0.5 | 0.5 | 0.1 | 7.41 | |
| 25-26 | 78 | 68 | 29.1 | 3.4 | 3.0 | 0.7 | 42.4 | 41.9 | 85.5 | 0.4 | 2.4 | 2.7 | 1.9 | 2.3 | 0.5 | 1.0 | 0.1 | 10.37 | |
| 26-27 | 7 | 0 | 20.0 | 2.6 | 2.3 | 0.1 | 48.6 | 47.1 | 100.0 | 0.4 | 1.7 | 2.1 | 1.6 | 1.9 | 0.1 | 0.7 | 0.0 | 7.57 | |
| Kariéra | -- | 249 | 76 | 20.2 | 2.4 | 2.1 | 0.4 | 42.7 | 42.1 | 85.8 | 0.3 | 1.8 | 2.1 | 1.3 | 1.7 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 7.27 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 23-24 | 6 | 0 | 67 | 6-16 | 2-11 | 3-3 | 0 | 9 | 9 | 2 | 9 | 0 | 1 | 0 | 17 | |
| 24-25 | 5 | 1 | 135 | 18-39 | 18-35 | 1-2 | 2 | 12 | 14 | 10 | 13 | 0 | 0 | 1 | 55 | |
| Kariéra | -- | 11 | 1 | 202 | 24-55 | 20-46 | 4-5 | 2 | 21 | 23 | 12 | 22 | 0 | 1 | 1 | 72 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 23-24 | 6 | 0 | 11.2 | 1.0 | 0.3 | 0.5 | 37.5 | 18.2 | 100.0 | 0.0 | 1.5 | 1.5 | 0.3 | 1.5 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 2.83 | |
| 24-25 | 5 | 1 | 27.0 | 3.6 | 3.6 | 0.2 | 46.2 | 51.4 | 50.0 | 0.4 | 2.4 | 2.8 | 2.0 | 2.6 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 11.00 | |
| Kariéra | -- | 11 | 1 | 18.4 | 2.2 | 1.8 | 0.4 | 43.6 | 43.5 | 80.0 | 0.2 | 1.9 | 2.1 | 1.1 | 2.0 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 6.55 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

